Analistler Bu 3 Altcoin İçin Güçlü Koşu Bekliyor: Hedefler Yüksek!

Kripto analisti David, DYDX fiyatında potansiyel yüzde 70 artış öngörüyor. Inmortal takma adlı analist ise lider altcoin ile bir Dogecoin rakibinin güçlü yükseleceğini söylüyor.

DYDX fiyat tahmini: Altcoin için %70 artış potansiyeli var!

dYdX (DYDX) fiyatı 8 Ocak’tan 14 Ocak 2024’e kadar olan haftada 2,30 dolarlık destek bölgesinden sıçradı (yeşil ok). Bu hareket daha yüksek bir dip oluşturdu. Ayrıca, rallilerde satıştan düşüşlerde satın almaya doğru bir duyarlılık değişimine işaret etti. Nitekim, fiyat daha yüksek seviyelerde alıcı bulmaya devam etti. Ek olarak, geçen hafta 3,40 dolarlık önemli direnç bölgesinin üzerine çıktı. Şu anda fiyat bu bölgeyi destek olarak teyit etme sürecinde (sarı ok).

Bu arada, haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi) 50 seviyesinden keskin bir şekilde yükseldi. Ayrıca, RSI yukarı doğru eğimli. Bu da DYDX’in 3,40 dolar bölgesinden başarılı bir şekilde sıçramasını destekliyor. Dolayısıyla altcoin fiyatının %74,28 artışla bir sonraki önemli direnç bölgesi olan 7 dolara yükselmesi mümkün.

DYDX/USDT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

En olası beklenti, DYDX fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceği yönünde. En yakın hedef 5,10 dolar olup, potansiyel daha yüksek hedef 7 doalar.

ETH fiyat tahmini: Lider altcoin için daha fazla kazanç imkanı var!

Inmortal takma adlı analist, sosyal medya platformu X’teki takipçilerine son tahminlerini paylaştı. Analist, lider altcoin fiyatının muhtemelen 4.800 dolara yükseleceğini söylüyor. Bu da ETH için mevcut değerinden %36’dan fazla bir kazanç anlamına geliyor. Analist, “ETH’nin bundan sonra ne yapacağını bilmek için dahi olmanıza gerek yok.” diyor.

Kaynak: Inmortal

Analist, grafiğine bakarak ETH’nin muhtemelen bir Bitcoin fiyat modelini yansıtacağını öne sürüyor. Lider kripto para, 2021’de gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesine geri döndü. Analist, lider altcoin ETH’nin de yakında aynı şeyi yapacağını tahmin ediyor.

FLOKI fiyat tahmini: Patlama geliyor!

Inmortal, daha sonra köpek temalı kripto varlığı Floki’nin (FLOKI), Dogecoin’in (DOGE) 2021’de olduğu gibi bu piyasa döngüsünde en iyi performans gösteren meme coin olacağını tahmin ediyor. Analist, “FLOKI, DOGE’un 2021’de yaptığını yapmak üzere. Meme coin sezonundayız. Ayrıca, bence Floki en iyi performansı gösteren olacak.” diyor.

Kaynak: Inmortal

Grafiğine göre analist, Floki’nin Nisan ayında 0,0018 dolar seviyesini geçeceğini tahmin ediyor. Bu da mevcut değerden %1.400’lük şaşırtıcı bir artış anlamına geliyor. Bu arada, FLOKI son 24 saatte %15’ten fazla artışla, yazı sırasında 0,0001374 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x